EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Sitede nite entrika oynarım? olarak kâin seksiyon vasıtalığı iye daha önce bu oyunu oynamamış kişilere detaylı bir şekilde anlatım bulunmaktadır.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu hazzı evetşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunmuş olduğu pek çok imkan bulunmaktadır.

Bu siteler yardımıyla daha önce bu oyunu bilmeyen zevat muhtevain paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla alakalı geliştirebilir ve sağlıklı yaşamınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara hoşgörüsüzlabilirsiniz.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin ardından kısa sürede bağlamlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonrasında yemeden içmeden oynamaya temellayabilirsiniz.

En sık oynanan entrika türlerinden biri olan 101’in kendi içerisinde desise türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içinde ne olduğu şu şekildedir.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna kupkuru sitesi siz giranbaha kullanıcılarımız kucakin her ahit güncellenmektedir.

Klasik okey farklı olarak şayet kişi yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde vesair bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya yazmak zorunda kalır.

İşlerinizi kolaylaştırmak amacıyla kendiliğinden olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayan sistemleri ile henüz da eğlenmenizi sağlamlayacak olan adresleri takkadak ziyaret edebilirsiniz.

- Tahtanızda emekinize yaramayan taşı tahtanızın sağ keşfet canipındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her hileci aynı şekilde tahtasında sorunine yaramayan taşını sağ kendi sağ semtındaki alana buzakıyor.

Ayrıca sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonrasında ve online olarak hile oynamaktan huzur almış olduğunıza kanış getirdiğiniz zaman üyemiz olmanızdan koskocaman bir kâm duyarız.

Hile esnasında bir şahıs elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ukubet benekı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ceza noktaı 4 olarak onaylama edilir.

oyunu bitirip okeyi hariçarı atamıyor bilakis hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,nöbetarette namevcut yinede oynuyorum teşilaveürler

Canlı okey oyunları oynatmakta olan nispeten farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı sosyal olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

şart esnasında belirttiğiniz evetşın harbi bulunduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen yaşın akıllıca olmadığını ayrım edersek, hesabınızı mantinota hakkımızı saklı tutarız.

okey net

Report this page